HP Intel

HP EliteBooky řady 800 G10 s mobilními procesory Intel® CoreTM i5 13. generace  

Notebooky HP EliteBook 800 G10: Stvořené pro svět hybridní práce

Byznysové notebooky EliteBook řady 800 G10 přinášejí celou řadu nových funkcí zaměřených na vzdálenou spolupráci a svět hybridního pracovního prostředí. Svými vlastnostmi, jako jsou kompaktní rozměry, odolné provedení, dlouhá výdrž baterie, bohatá konektivita (včetně volitelného mobilního 4G nebo 5G připojení) nebo široké možnosti zabezpečení a vzdálené správy, se tak počítače uplatní při práci v kanceláři, na home officu i na cestách.

Vybere si každý

Zákazníci mají na výběr ze čtyř modelových řad s různou úhlopříčkou obrazovky a provedením. Vedle přístrojů HP EliteBook 830 G10 (13,3"), HP EliteBook 840 G10 (14") a HP EliteBook 860 G10 (16") vyznávajících klasickou konstrukci, je k dispozici také varianta HP Elite x360 830 (13,3") s konvertibilní (otočnou) konstrukcí.

S videokonferencemi si rozumí

Jako správný podnikový notebook, uvedený na trh v roce 2023, reaguje i HP EliteBook 800 G10 na aktuální technologické a socio-ekonomické trendy.

Součástí výbavy je kvalitní integrovaná kamera s rozlišením pět megapixelů doplněná o infračervený senzor. Díky funkci Multi-camera lze využít i tzv. duální stream, kdy se do přenosu z hlavní kamery automaticky přidává také obraz z druhého snímače. Uživatelé takto mohou během konferencí doplnit stream např. o náhled dokumentů nebo záběry publika.

Kamera dále nabízí také nejrůznější funkce pro vylepšení obrazu, a to i za zhoršených světelných podmínek. Vylepšeno bylo také snímání dokumentů a whiteboardů - funkce HP Keystone Correction se během online prezentace postará nejen o automatické oříznutí prázdných okrajů, ale také o narovnání hran dokumentu a jeho vyhlazení pro co nejpohodlnější čtení.

Uživatelé mohou počítat také s čistým a jasným zvukem. Citlivé mikrofony jsou doplněny o nástroj HP Dynamic Voice Leveling schopný automaticky optimalizovat zvuk zachycený na vzdálenost až tři metrů od počítače. Režim HP AI Noise Reduction pak zajistí eliminaci nežádoucích ruchů z okolí.

Výkon a zabezpečení jsou samozřejmostí

Počítače jsou poháněny procesory Intel® CoreTM 13. generace a nabízejí až 64 GB paměti LPDDR5 RAM v kombinaci s až 2TB M.2 PCIe/NVMe Gen 4×4 SSD. Spolehlivou ochranu všech aspektů zařízení včetně BIOSu, operačního systému a aplikací, uživatelských dat i soukromí zajistí řešení HP Wolf Security tvořené kolekcí funkcí na hardwarové i softwarové úrovni.

Jsme certifikovaným partnerem HP Poly

Jsme certifikovaným partnerem HP Poly

Jako certifikovaný Silver Partner společnosti Poly nabízíme implementační a podpůrné služby k těmto produktům.  Řešení jsou certifikovaná pro platformy Teams Rooms a Zoom Rooms, dodávají se pro různě velké místnosti a uživatelům poskytují široké možnosti spolupráce, snadnou správu i vysoký stupeň zabezpečení.

Produkty HP Poly

blackwire

Výkonná náhlavní souprava s ergonomickým provedením, která je vhodná pro celodenní náročné pracovní hovory, i rušném prostředí. Připojení USB/USB-C, ochrana sluchu díky SoundGuard DIGITAL, G616, TWA; potlačení hluku, certifikováno pro Microsoft Teams.

voyagerfocus

Profesionální Poly Bluetooth® Stereo Headset pro náročné lidi, kteří volají celý den v hlučném kancelářském, nebo domácím prostředí. Souprava umožní pracovat se dvěma zařízeními současně. Bluetooth v 5.1, SoundGuard DIGITAL, G616, TWA, až 19 hodin doby hovorů.

voyager6200

Profesionální ergonomická souprava za krk s mikrofony a špuntovými sluchátky, která je vhodná pro celedenní používání. Nabízí dobu hovoru až 9 hodin s technologií SoundGuard pro ochranu sluchu. Obsahuje igitální všesměrové pole se 4 mikrofony, potlačení šumu. Rozhraní: Bluetooth v5.0, USB Type-A. Včetně pouzdra.

voyager60

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, aktivní rušení okolního hluku, Provoz až 5.5 hodiny (pouze sluchátka) / až 11 hodin (s pouzdrem), podporují poslech jednoho sluchátka, včetně nabíjecí stanice, Qi nabíjení (pouzdro), BT700 Bluetooth adaptér k připojení k PC, pouzdro s dotykovým displejem. Rozhraní: USB na 3.5mm jack. Certifikace pro Teams.

polysync20

Konfereční zařízení, 3 mikrofony, dotykové uživatelské ovládací prvky, ideální pro velikost místnosti do 4 × 4 m, délka provozu až 20 h, stavová světelná lišta, integrovaný USB-C kabel, redukce šumu a ozvěny.

polysinc10

Konfereční zařízení, 2 mikrofony, redukce šumu a ozvěny, dotykové uživatelské ovládací prvky, ideální pro velikost místnosti do 3 × 3 m, integrovaný kabel USB-A s adaptérem USB-C, stavová světelná lišta.

polystudiop5

Výkonná profesionální konferenční kamera s mikrofonem, která poskytuje dokonalou kvalitu videa. Nabízí vysoké full HD rozlišení (10810p), HD kompatibilní. Podporuje natáčení ve zhoršených světelných podmínkách. Obsahuje směrovým mikrofon. Určeno pro Windows version 8.1, 10; Mac OS X verze 10.7 or a vyšší. Rozhraní: USB 2.0, integrovaná USB-Aporto pro zvlášť dostupný bezdrátový adaptér pro headset.

polystudio15

Ucelený videokonferenční systém umístitelný na panel monitoru (s dodávanou sponou). Nabízí 4K rozlišení - Ultra HD (4K 16:9, 2160p), Full HD (1080p), HD (720p); autorámování obrazu. Obsahuje mikrofonní pole a reproduktor, podporuje filtrování ruchů. Rozhraní: 1x USB 3.0 Type-C port (kompatibilní s USB 2.0), 2x USB 2.0 Type-A, Kensington security lock.

Příslušenství

dock

Připojte kabel dokovací stanice k portu USB-C a používejte kabelovou síť, připojujte se k externím monitorům a k příslušenství prostřednictvím dvou portů DisplayPort, HDMI, RJ-45 a pěti portů USB (4x USB 3.0, 1x USB-C).

Napájení podporují pouze vybrané notebooky s napájecím USB-C konektorem nebo USB-C s podporou Thunderbolt a napájením do 65 W. U notebooků bez této podpory lze dokovací stanici použít jako replikátor portů.

dock

Připojte kabel dokovací stanice k portu USB-C a používejte kabelovou síť, připojujte se k externím monitorům a k příslušenství prostřednictvím dvou portů DisplayPort, HDMI, RJ-45 a sedmi portů USB (4x USB 3.0, 3x USB-C).

Napájení podporují pouze vybrané notebooky s napájecím USB-C konektorem nebo USB-C s podporou Thunderbolt. U notebooků bez této podpory lze dokovací stanici použít jako replikátor portů.

klavesnice

Přizpůsobte si klávesnici a vychutnejte si lepší zážitek ze psaní s pohodlnými, tichými klávesami, z nichž 20+ je programovatelných, ovladatelným inteligentním podsvícením a dobíjecí baterií s dlouhou životností.

Klávesnice umožňuje připojení ke třem zařízením (1x USB, 2x Bluetooth)

Česká lokalizace

mys

Rozhraní - USB, Bluetooth

Snímač pohybu - optický PixArt

Rozlišení senzoru - 100 až 3000 dpi

Rozměry - 12,1 × 7,9 × 4,7 cm

Hmotnost - 130 g

Dobíjecí baterie s výdrží až 12 týdnů

Myš umožňuje připojení ke třem zařízením (1x USB, 2x Bluetooth)

monitor

Displej - 24"

Rozlišení - FHD (1920 x 1080)

Barevný gamut - 99% sRGB

Funkce displeje - IPS, ovládací prvky na obrazovce, antireflexní, nastavitelný, HP Eye Ease

DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 Port, 4x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate

monitor

Displej - 27"

Rozlišení - FHD (1920 x 1080)

Barevný gamut - 99% sRGB

Funkce displeje - IPS, ovládací prvky na obrazovce, antireflexní, nastavitelný, HP Eye Ease

DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 Port, 4x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate

HP Active Care: Vše potřebné pro optimální provoz, ať už pracujete kdekoli.

Zaměstnanci chtějí mít možnost pracovat a spolupracovat s ostatními kdekoli na světě. Pro IT oddělení je proto hlavní výzvou udržet je ve spojení, které je zabezpečené, a postarat se o jejich maximální produktivitu. Proto HP nabízí řešení – prvotřídní služby HP Active Care, které vám pomohou zajistit optimální provoz, rychle vyřešit problémy vašich zaměstnanců a ulehčí vám práci.

Kompletní ochrana
HP Active Care je kompletní sada služeb ušitá na míru. Zajistí vám ochranu, podporu a opravu zařízení HP. S těmito základními službami získáte pro většinu podnikových notebooků a stolních počítačů HP komplexní ochranu po celém světě.

Portál HP TechPulse
Umožní vám nastavit upozornění na záplaty a aktualizace i automatické zadávání problémů pro jejich řešení svépomocí.

Diagnóza a podpora HP Remote
Tam, kde není k dispozici automatické zadávání, vám naši agenti poskytnou diagnostiku využívající elektronickou vzdálenou podporu.

Hardwarová podpora HP Next Business Day Onsite
Aby se minimalizovala doba přerušení provozu, poskytnou vám odborníci servis přímo na místě hned následující pracovní den.

Náhradní díly a materiály HP
Pomohou vám zkrátit prostoje a udržet vaše zařízení v provozu.

HP Active Care také nabízí tyto volitelné služby pro zmírnění rizik a zabránění neplánovaným výdajům:

  • HP ochrana proti náhodnému poškození
    Chrání vaše zařízení před fyzickým poškozením způsobeným náhlými a nepředvídanými událostmi.
  • Podpora pro cestovatele
    Díky podpoře ve více než 90 zemích světa je zajištěno, že budou vaši zaměstnanci maximálně produktivní i na cestách.
  • HP uchovávání vadných médií
    Poskytne vám kontrolu nad jakýmkoli poškozeným médiem a pomáhá chránit citlivá data.

Správa nikdy nebyla snadnější

Všichni si uvědomujeme, že síťová infrastruktura firem se s nárůstem práce na dálku stává ještě složitější. A složitější je díky tomu také pro podniky správa koncových zařízení. Dobře si to uvědomují také společnosti Intel a HP, a tak při návrhu svých řešení na tuto potřebu myslely. Každý procesor Intel Core byl navržený tak, aby maximálně usnadnil nasazení, management a sledování neustále se rozrůstající flotily firemních koncových zařízení.

HP EliteBooky řady G10 s moderními procesory Intel tak nabízejí správcům sítí a IT administrátorům celou plejádu efektivních nástrojů pro správu zařízení a jejich systémů a je docela jedno, jestli je spravují z cloudu, přes vlastní síť, nebo zdali jde o firmu vybavenou jen pár zařízeními, nebo o organizaci s flotilou tisíců pracovních počítačů.

Ochrana na úrovni hardwaru

Počítače HP Elite disponují funkcemi hardwarového zabezpečení a prvky ochrany i nad rámec operačního systému, které aktivně chrání před hrozbami a umožňují rychlé vyřešení incidentů spojených s porušením zabezpečení.

HP SURE VIEWTM

Chraňte svou obrazovku před zvědavými pohledy pomocí integrované ochrany soukromí, která se aktivuje stisknutím tlačítka.

HP SURE STARTTM

Útoky na firmware mohou váš počítač úplně zničit. Zůstaňte chráněni prvním samoléčivým BIOSEM na světě. HP sure start automaticky obnoví BIOS po útoku nebo poškození.

HP SURE SENSETM

HP Sure Sense využívá proprietární algoritmy hlubokého učení a pokročilé neurální sítě a technologie k  rozpoznání malwaru a ochraně před dosud neznámými útoky.

HP SURE CLICKTM

HP Sure Click chrání počítače před weby a přílohami souborů Microsoft® Office a  PDF jen pro čtení tím, že zachytí malware v izolovaném virtuálním počítači.

HP SURE RUNTM

Aby útočníci mohli získat kontrolu nad vaším počítačem, musí nejprve překonat jeho obranné mechanismy. Udržujte kriticky důležité zabezpečení v  provozu a  zamezte nežádoucím změnám nastavení zabezpečení díky řešení HP Sure Run.

HP SURE RECOVERTM

Nástroj HP Sure Recover zajišťuje rychlé, zabezpečené a  automatické obnovení operačního systému pomocí síťového připojení. Umožňuje tak minimalizovat prostoje a  rychle dosáhnout optimálního chodu firmy.

HP Amplify

Získali jsme certifikát  HP Amplify Impact 3-Star Catalyst Partner

Gesto Computers získalo jako jedna z mála společností v ČR certifikát HP Amplify Impact 3-Star Catalyst Partner za podporu udržitelnosti a pokroku v oblasti klimatu! Toto ocenění se uděluje za celostní přístup zahrnující i školení našich zaměstnanců nebo obchodní činnost. S udržitelností pomáháme také svým zákazníkům.

Vybrali jste si? Napište nám!

obchodnici@gesto.cz

GESTO COMPUTERS, spol. s r.o.

Špitálská 885/2a, Vysočany
190 00 Praha 9

IČ: 48034711
DIČ: CZ48034711